Svolávací systém Svolávač

Svolávač umí rychle informovat velké množství adresátů. Hlasem, textovou zprávou, e-mailem a pomocí upozornění do mobilní aplikace. Pokud je potřeba, sbírá odpovědi oslovených a zachová se podle nich.

O systému Svolávač

Ve Svolávači jsou uložené pokyny, koho má systém v určitých situacích kontaktovat — jde o takzvané scénáře. Těchto scénářů si ve Svolávači můžete připravit tolik, kolik uznáte za vhodné.

Nejenže Svolávač oslovuje příjemce až čtyřmi způsoby, ale pro každou z variant můžete použít odlišný text. Například — sdělení pomocí automatického hlasu může být kratší než SMS. Po oslovení příjemců jsou na řadě návazné kroky.

  • Kontaktování náhradníků, pokud příjemci nereagují
  • Eskalace informací na vyšší místa
  • Volba jiného způsobu oslovení
  • Poslání potvrzení, že vše proběhlo v pořádku
Může se stát, že někoho Svolávač nezastihne. (Možná je příjemce mimo signál, nebo si ještě nezapnul telefon.) V takovém případě umí opakovat oslovení.

Hned po odeslání sdělení budete moci sledovat, kdo informaci už dostal a kdo ještě ne. Aby byla práce se Svolávačem co nejpříjemnější, uvidíte vše hezky vyjádřeno v grafech.

Plně automatické řešení

Další cestou, kterou Svolávač nabízí, je pravidelné rozesílání informací (pozvánky na poradu, upomínky, instrukce pro zaměstnance). Systém kontaktuje příjemce v předem naplánovaném čase. Samotné oslovení je pohodlné také v tom, že Svolávač převede psané sdělení do mluvené formy. Neméně užitečná je funkce pro nastavení důležitosti adresáta — vedoucí či odborné zaměstnance lze při oslovování upřednostnit. Doplňkové moduly Svolávače přináší například možnost kontaktovat příjemce ve vybrané oblasti, nebo spouštět oslovení stisknutím jediného tlačítka. Podívejte se na stránku Rozšíření.

Spolehlivost: Spolehlivost

Automatizace: Podpora zařízení

Nastavení priorit: Způsoby oslovení

Pro všechna zařízení

Není důležité, jaké zařízení právě používáte, oslovení můžete spustit z jakéhokoli počítače, telefonu či tabletu.

Logo Android

Android

telefony, tablety

Logo Windows

Windows

telefony, tablety, počítače

Logo Apple

iOS, MacOS

telefony, tablety, počítače

Logo Linux

Linux

počítače

SHARP ve zpravodajství

Nejznámější modul Svolávače – SHARP – je díky svým zásluhám často v zájmu médií. Pravděpodobně jste na reportáž s dobrovolnými záchranáři narazili v televizním, internetovém nebo jiném zpravodajství...

TV NOVA

TV Barrandov

TV V1

Online svolávací systém

Svolávač běží v cloudu, díky tomu není potřeba systém instalovat. Online provoz svolávacího systému má i tu výhodu, že máte vždy po ruce nejaktuálnější verzi.

Rozumím

Na těchto stránkách používáme soubory cookies, pomáhají nám se statistikami návštěvnosti.